Nasi klienci

Dla Magdy zaprojektowaliśmy nowoczesnego, a zarazem bardzo ciekawego bloga, dobraliśmy odpowiedni hosting. Aby zwiększyć funkcjonalność  na stronie internetowej  zainstalowaliśmy i skonfigurowaliśmy prosty sklep internetowy. Dzięki prostej i atrakcyjnej formie Magda może teraz dotrzeć do jeszcze większej ilości klientów i podzielić się swoimi pomysłami oraz stylizacjami.  Strona www jest w pełni zintegrowana z innymi kanałami w mediach społecznościowych.

Prestige Floor – to salon podłóg i wnętrz z Olsztyna. Ich prestiżowy asortyment zadowoli nawet najbardziej wybrednych klientów. Strona internetowa, która jest wizytówką firmy również musiała być prestiżowa. Podjęliśmy się tego zadania – wykonaliśmy nowoczesną, przyjazną i prestiżową stronę www. 

Nie bylibyśmy sobą gdybyśmy poprzestali tylko na wykonaniu strony www. Obecnie zarządzamy wykonaną przez nas stroną i zajmujemy się pozycjonowaniem. 

Wielojęzyczna strona lub strona w obcym języku ? To dla nas pestka. 

Nasz stały klient Zakład Stolarski Gebauer z Tarnowa Opolskiego dla którego prowadzimy profile w Social Media oraz  projektujemy grafiki reklamowe zwrócił się do nas z zadaniem stworzenia nowej, responsywnej strony na rynek niemiecki.  Zadanie oczywiście wykonaliśmy z niemiecką precyzją i charakterystyczną dla nas dbałością o szczegóły. Klientowi tak bardzo spodobała się nasza realizacja, że rozszerzył swoje zamówienie. Teraz Gebauer pisze do swoich klientów w trzech językach. 

LA Design to pracownia projektowania wnętrz, która powstała z miłości do piękna. Do każdego projektu podchodzą indywidualnie, starają się, by wnętrze odzwierciedlało zarówno potrzeby jak i charakter jego użytkowników. My wyznajemy podobną filozofię dlatego tak dobrze nam się współpracuje. 

W ramach naszej współpracy zaprojektowaliśmy logo, a obecnie administrujemy i zarządzamy stroną internetową oraz zajmujemy się pozycjonowaniem.

Skip to content