hosting

Każda strona internetowa oprócz adresu potrzebuje również bezpiecznego hostingu. Usługa ta polega na przechowywaniu strony www, poczty na serwerze i zapewnienia ciągły dostęp do niej. 
Skonfigurujemy i dopasujemy hosting do Twoim potrzeb.

strony internetowe

Tworzone przez nas strony www mają system do zarządzenia treścią (CMS), który pozwala na samodzielną zmianę treści na stronie. Tworzymy strony responsywne, które automatycznie przystosowują się do wszystkich urządzeń mobilnych i rozdzielczości monitorów.

e-commerce

Sklepy internetowe, które tworzymy oparte są o rozwiązanie WordPress + WooCommerce. Naszą specjalnością jest projektowanie sklepów internetowych, które są funkcjonalne i wygodne w obsłudze – zarówno dla kupujących, jak i sprzedających. 

kampanie google

Zoptymalizujemy Twoją stronę
pod kątem wyszukiwarki Google. Odpowiednie opracowanie wizytówki na mapach Google jest bardzo skutecznym sposobem na zwiększenie rozpoznawalności Twojej firmy w najbliższej okolicy. Wykorzystaj to!

social media

Zacznij z Nami komunikację w sieciach społecznościowych, która pozytywnie wpłynie na rozwój firmy i jej wizerunek w Internecie. Stworzymy, a następnie poprowadzimy fanpage. Opracujemy harmonogram publikacji postów, przeprowadzimy konkursy. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie.

grafiki reklamowe

logotypy,
wizytówki,
identyfikacja wizualna
papiery firmowe, teczki,
kalendarze, rollupy,
reklamy prasowe,
banery reklamowe